Arçelik Servisi

Esenler Arçelik Servisi

0212 296 35 41
1342 Kere Okundu
Esenler Arçelik Servisi

Esenler Tarihi bir yapıya sahip Esenler ilçesinin bizanslılar zamanında adı Litros olarak geçiyordu. Cumhuriyet döneminde Rum kökenli halkın Yunanistan'a göç etmesiyle boşalan köylere, Doğu Mekodanya'dan gelen Türkler yerleştirilmiş ve günümüze kadar nüfusu hızla artmıştır. Daha sonra Litros'un adı değiştirilerek Esenler olmuştur. 1937 - 1940 arasında Esenler ile birlikte Avas'da adı değiştirilerek Atışalanı olmuştur.

Tüik verilerine göre 2000 yılında 380.709 olan nüfus 2012 yılı itibari 458.694 kişiye çıkmış olan Esenler, gün geçtikçe büyümektedir. Artan nüfus beraberinde hizmet ihtiyacı da getirmektedir. Bu sebeple Esenler için verdiğimiz servis hizmetlerini daha da arttırmış bulunmaktayız.

Esenler arçelik teknik servis hizmetleri özel servis olarak verilmektedir. Yetkili servis değiliz. Bununla beraber sadece Arçelik markalı cihazlara değil; klima, kombi, beyaz eşya cihazlarına markası ne olursa olsun servis hizmeti sağlamaktayız.

Servis hizmetlerimiz markayla kısıtlı olmamakla birlikte üretimi durdurulmuş ve yedek parçası bulunmayan cihazlar için servis hizmeti verememekteyiz. Üretimi durdurulmuş ya da yedek parçası bulunmayan cihazlar için ikinci el parçalar bulunabilmektedir.

Servis hizmetlerimiz parça garantilidir ve tekrar eden arızalara mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapıp, müşteri memnuniyeti için büyük çaba harcamaktayız.

Servis hizmetleri alanında 15 yılı aşkın firma tecrübesi ve deneyimli ustalarımızla sizlere hafta içi ve hafta sonu cumartesi günü hizmet sağlamaktayız.

Esenler Arçelik Servisi hizmetleri;

Esenler bölgesinde servis veren araçlarımız ayrıca şu noktalara da servis hizmeti vermektedir.

  • Atışalanı Arçelik Servisi
  • Karabayır Arçelik Servisi
  • Sanayi Arçelik Servisi