Arçelik Servisi

Kağıthane Arçelik Servisi

0212 296 35 41
1217 Kere Okundu
Kağıthane Arçelik Servisi

Kağıthane Arçelik servisi, değişen ve hızla gelişip, büyüyen Kağıthane ilçesinin, ihtiyacını karşılamak üzere servis araçlarını arttırmış ve servis saatlerini uzatmıştır.

Kağıthane semti nüfusu yoğunluğu her geçen gün daha da artmaktadır. Bu da servis ihtiyacının çoğalmasına ve servislerin yetersiz gelmesine yol açmaktadır. Kağıthane Arçelik servisi de bu ihtiyaca cevap verebilmek adına sürekli kendini ve servis hizmetlerini geliştirmektedir.

Kağıthane Arçelik servis hizmetlerini sizlerin için hafta da 6 güne çıkardık. Servis isteğinde bulunduğunuz aynı gün sizlere hizmet vermekteyiz. 3 gün sonra 1 hafta sonra değil aynı gün servis hizmeti sağlıyoruz.

Nasıl ödeme yapmak istediğinizi de siz seçiyorsunuz. İsterseniz peşin isterseniz kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartıyla ödeme yapacaksanız servis isteğinde bulunurken bunu belirtmenizde fayda vardır.

Arçelik servisimizin geniş bir ürün yelpazesine teknik servis hizmeti bulunmaktadır. Garantisi bitmiş cihazlar için yetkili servislere alternatif olarak marka bağımsız özel servis hizmeti sunmaktayız. Sizlerde servis çağırırken aradığınız servisin yetkili mi yoksa özel servis mi olduğuna dikkat ediniz.

Kağıthane Arçelik Servisi hizmetleri;

Kağıthane bölgesinde servis veren araçlarımız ayrıca şu noktalara da servis hizmeti vermektedir.