Arçelik Servisi

Gültepe Arçelik Servisi

0212 296 35 41
889 Kere Okundu
Kağıthane Arçelik Servisi

Gültepe Arçelik servisi, uygun fiyat ve profesyonel servis hizmeti ile müşterilerine garantisi bitmiş Arçelik markalı cihazlar için servis hizmeti sağlamaktadır. Geniş bir ürün gamına Arçelik markasının elbette tüm cihazları için servis hizmeti veremeyen firma, bu ürünler arasında kombi, klima ve beyaz eşya grupları için servis olanakları sunmaktadır.

Gültepe Arçelik servisi, yetkili servis değildir. Uzun yılların tecrübesine sahip yönetim kadrosu ve işinin ehli ustalardan kurulu kadrsou ile müşterilerine haftanın 6 günü 08:30 - 18:30 saatleri arasında kesintisiz ve hızlı servis hizmeti sunmaktadır. Pazar günleri servis hizmeti yoktur.

Müşteri memnuniyetine önem veren firma tüm arızaları mümkün olan en kısa sürede gidermeyi ilke edinmiştir. Ayrıca gerçekleştirilen işlemler için 1 yıl boyunca geçerli olmak üzere garanti verilmektedir. Gültepe Arçelik servisi hizmetlerine ulaşmak için 0212 296 35 41 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İşçi kadrosu çalışkan, prensip sahibi ve uzmanlaşmış bir ekipten oluşmaktadır. Profesyonel kadrosu sayesinde yapılan tüm işlemlerde içiniz rahat olsun. Gültepe Arçelik servisi tarafından buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi, çamaşır kurutma makinesi ve doğalgaz sobası cihazlarına garanti bitimi servis imkanları verilmektedir.

Gültepe Arçelik Servisi Hizmetleri