Arçelik Servisi

Eminönü Arçelik Servisi

0212 296 35 41
940 Kere Okundu
Fatih Arçelik Servisi

Eminönü bölgesinde sürdürdüğümüz hizmette klimanızın montaj, de montaj, bakım, onarım ve tamir işlemlerini kısa sürede ve güvenilir bir hizmetle sonuçlandırmaktayız.

Klimanız soğutmuyor, çalışmıyor, su akıtıyor, ses çıkartıyor ise servis çağırmanız gerekmektedir. Buzdolabınızın tüm onarım, tamir, bakım işlemlerini kısa sürede çözümlemekteyiz.

Buzdolabınız soğutmuyor, ses çıkartıyor, derin dondurucusu eriyor, su akıtıyor, koku yapıyor ve çalışmıyor ise bize ulaşarak servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bulaşık makinenizin her türlü onarım, bakım, tamir işlemlerini uzman teknisyenlerimiz kısa sürede sonuçlandırmaktadır. Bulaşık makineniz çalışmıyor, temiz yıkamıyor, ses çıkartıyor, durulamıyor, deterjan kutusu açılmıyor ise servise başvurmanız gerekmektedir.

Çamaşır makinenizin montaj, bakım, onarım ve tamir işlemlerini itina ile yapmaktayız. Çamaşır makineniz sıkmıyor, su akıtıyor, suyu ısıtmıyor, çalışmıyor, kazanından ses çıkartıyor, temiz yıkamıyor gibi şikayetlerinizde bize başvurabilir servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kombinizin bakım, onarım, tamir işlemlerini uygun fiyatlara çözümlemekteyiz. Kombiniz petekleri ısıtmıyor sıcak su vermiyor, gürültülü çalışıyor, su akıtıyor ve çalışmıyorsa servis hizmeti almanız gerekmektedir.

Ocak ve fırınınızın montaj, bakımi onarım, tamir ve doğalgaza dönüşüm işlemlerini kısa sürede ve kesin çözümlerle sonuçlandırmaktayız. Ocak veya fırınınız çalışmıyor, ısıtmıyor, yanmıyor, çakmağı ateşlemiyor ise bizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Yapılan işleme ve değişen parçaya firma olarak 1 yıl ücretsiz garanti vermekteyiz.

Eminönü Arçelik servisi hizmetleri;