Arçelik Servisi

Tarabya Arçelik Servisi

0212 296 35 41
1237 Kere Okundu
Sarıyer Arçelik Servisi

Tarabya Arçelik servisi garantisi bitmiş cihazlar için servis hizmeti sunmaktadır. Cihazınız da garanti bitimi sonrası oluşan arızalar için kaliteli hizmet veren profesyonel bir servis arıyorsanız çağrı merkezimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

Tarabya Arçelik servisi her marka kombi, klima ve beyaz eşya için esnek teknik servis çözümleri sunmaktadır. Klima servisi hizmetleri arasında klima arıza giderimi, klima montajı ve klima sökümü, klima bakımı, klima bakır boru tesisatı ve klima soğutucu gaz kontrolü bulunmaktadır. Ayrıca kombi servisi, kombi tamiri, kombi montajı, kombi bakımı ve profesyonel cihazlar ile petek temizliği hizmetleri yapılmaktadır. Arçelik markalı her türlü beyaz eşya için servis hizmeti sunulmamaktadır. Hizmet sunulan cihazlar ise buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi ve çamaşır makinesi cihazlarıdır.

Firma Tarabya bölgesinin tamamı için kaliteli servis çözümleri üreterek, gerekli tüm servis ihtiyaçlarını hesaplı bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. 2000 yılından beri bölge için servis sağlayan Tarabya Arçelik servisi hizmetlerini 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezini arayarak talep edebilir, öğleden önce yaptığınız aramalarla o gün için servis talebinde bulunabilirsiniz.

Yapılan tamir işlemlerinde orijinal parçalar kullanılır, bu sayede her parçanın bir yıl garantisi bulunmaktadır. Bakım, montaj ve onarım işlemleri için çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tarabya Arçelik Servisi etiketleri

  • Tarabya Arçelik Klima Servisi
  • Tarabya Arçelik Kombi Servisi
  • Tarabya Arçelik Beyaz Eşya Servisi
  • Tarabya Arçelik Teknik Servisi
  • Tarabya Arçelik Klima Bakım Servisi
  • Tarabya Arçelik Kombi Bakım Servisi

Tarabya Arçelik servisi hizmetleri;