Arçelik Servisi

Teşvikiye Arçelik Servisi

0212 296 35 41
643 Kere Okundu
Şişli Arçelik Servisi

Teşvikiye Arçelik servisi, Şişli ilçesinin tüm semtlerine Arçelik servis hizmetini 1 yıl parça garantili olarak 2000 yılından bu yana tecrübeli ustaları ile sunmaktadır. Geniş bir ürün listesi için servis olanakları sunan Teşvikiye Arçelik servisi, Arçelik marka ankastre, Arçelik beyaz eşya, Arçelik buzdolabı, Arçelik çamaşır makinesi, Arçelik fırın, Arçelik klima, Arçelik kombi, Arçelik kurutma makinesi ve Arçelik ocak ürünleri üzerine satış sonrası garanti bitiminde oluşabilecek teknik arıza, bakım gibi ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler için yerinde servis hizmeti vermektedir.

Arçelik ürünleri üzerine tam donanımlı Arçelik servisi ekibimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sağlamakta ve yaptığı işi faturalandırarak size 1 yıl garanti vermektedir.

Gelişmiş teknik servis araçlarımız ile servis ekiplerimiz arızalı ve bakımı yapılması gereken cihazlarınıza yerinde servis imkanı vermektedir.

Gezici Arçelik servis araçlarımız ile bir çok noktaya servis hizmeti veren firmamız sizlere en hızlı servis hizmetini sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Gelişmiş müşteri takip sistemimiz sayesinde cihazlarınıza daha önce yapmış olduğumuz tüm müdahaleler bilgisayar ortamında kayıt altına alınmaktadır. Müşteri takip sistemimiz sayesinde cihazınızın daha önce değişen parçaları ve yapılan işlemlerini takip edebilmekteyiz. Bu sayede size daha iyi hizmet verebilmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin satın almış olduğu garantisi bitmiş Arçelik marka cihazlarınızda oluşabilecek tüm arıza ve bakımlar için acil servis hizmeti vermekteyiz.

Teşvikiye Arçelik servis hizmetleri;